“اولین تولید کننده نسل جدید کابل فیبر نوری در ایران”

با ورود تکنولوژی فیبر نوری به کشورمان و جایگزینی تدریجی آن با زیرساخت مس، ما در تیدا ارتباط نیایش برآن شدیم وارد عرصه ی تولید انواع کابل فیبر نوری و دیگر تجهیزات مربوط به آن شویم. در این راستا کارخانه ای با مساحت ۱۰۰۰۰ متر مربع واقع در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان با نام تجاری * نیرا * احداث کردیم که ما را قادر می سازد تا بخش قابل توجهی از نیاز های کشور در زمینه زیرساخت های فیبر نوری را تامین کنیم.

احداث این کارخانه علاوه بر تولید بخش عمده ای از محصولات مربوط به تکنولوژی فیبر نوری در کشور و کاهش واردات کالاهای مرتبط، موجب اشتغال زایی نیروهای متخصص ایرانی و به ویژه بومی نیز خواهد شد.

این کارخانه دارای دپارتمان تولید (شامل انواع کابل و اکسسوری های فیبر نوری) و دپارتمان آزمایش (دارای آزمایشگاه مجهز) جهت تست مواد اولیه و محصول نهایی می باشد.

چشم انداز

با احداث کارخانه ی کابل و تجهیزات فیبر نوری قصد آن را داریم تا با به کارگیری نیروهای متخصص و مجرب، استفاده از مواد اولیه ی مرغوب و همچنین رعایت استانداردهای مخابرات و استانداردهای بین المللی بخش عمده ای از نیاز داخلی کشور را در عرصه ی تکنولوژی و زیرساخت فیبر نوری تامین کنیم. به دلیل گستردگی و تنوع محصولات فیبر نوری، این کارخانه با استعانت از خداوند متعال امکان تولید تمامی مدل های کابل فیبر نوری را فراهم آورده است.

محصولات کارخانه نیرا

تولید انواع کابل فیبر نوری :

انواع کابل نوری Indoor و Outdoor و کابل نوری FTTH Drop Cable
انواع کابل خاکی، کانالی و هوایی
تولید انواع اکسسوری فیبر نوری :
انواع پچ کورد، پیگتیل